Nápověda


Jaké výhody získám registrací?
Mohu si videa z vašeho webu stáhnout? Jak?
Nejdou mi přehrát Vaše videa. Čím to je?
Poslal/a jsem kamarádovi video na email, ale email mu nedošel. Kde se stala chyba?
Jak mohu odebrat video z Oblíbených?
Jsou videa na Vašem webu bezpečná a bez virů?
Vím o skvělém videu na YouTube. Jak je sem mohu přidat?
Nemohu se přihlásit, protože mi byl zablokován účet nebo IP adresa. Co mám dělat?
Mohu si nějak změnit svoji ikonku?
Změnil jsi si ikonku, ale zobrazuje se mi pořád ta stará. Co mám dělat?
Mám v počítači ikonku, která je větší než jsou požadované rozměry. Jak ji mohu zmenšit?
Nefungují mi online TV. Jak to změnit?

Jaké výhody získám registrací?
Registrací na našem webu se Vám zpřístupní mnoho nových funkcí. Budete moci například psát komentáře, sledovat tv online, používat náš stahovač videí z youtube, vytvářet si seznam oblíbených videí, budete mít k dispozici statistiku spušených videí a mnoho dalšího. V budoucnu hodláme zpřístupňovat nové funkce pouze registrovaným uživatelům, takže se určitě registrujte! :)

Mohu si videa z vašeho webu stáhnout? Jak?
Zatím tuto funkci nepodporujeme, ale do budoucna o ní uvažujeme.

Nejdou mi přehrát Vaše videa. Čím to je?
Pravděpodobně ve svém prohlížeči nemáte nainstalován Adobe Flash Player. Flash Player ke stažení je Zde. Pokud Vám videa nejdou spustit ani po instalaci Flash playeru, tak máte zřejmě vypnutý javascript.

Poslal/a jsem kamarádovi video na email, ale email mu nedošel. Kde se stala chyba?
Email mu určitě došel, ale zřizovalel jeho emailové schránky ho pravděpodobně označil jako nevyžádanou poštu a tudíž bude tento email zřejmě ve složce SPAM.

Jak mohu odebrat video z oblíbených?
Po přidání videa do oblíbených se změní volba "Přidat video do oblíbených na "Odebrat video z oblíbených". Stačí kliknout na tento odkaz a video se smaže z vašeho seznamu oblíbených videí.

Jsou videa na Vašem webu bezpečná a bez virů?
Ano. Většina videí je uložena přímo na našem serveru popřípadě na YouTube a jsou otestována našimi administrátory, tudíž je přítomnost virů zcela vyloučena.

Vím o skvělém videu na YouTube. Jak je sem mohu přidat?
Pokud víte o nějakém zajímavém videu které je na YouTube a nebo podobných serverech a které by se hodilo pro náš web, budeme rádi pokud nám o něm řeknete. Upozornit na video nás můžete pomocí Kontaktního formuláře. Pokud máte nějaké zajímavé video ve svém počítači a chcete je zde publikovat, tak nám je pošlete na email, který najdete v sekci Kontakt. Nezapomeňte, že pokud ve formuláři nebo emailu uvedete Váš nick, tak My jej připojíme k Vašemu videu, takže se stanete celebritou :)

Nemohu se přihlásit, protože mi byl zablokován účet nebo IP adresa. Co mám dělat?
Čekat. Pravděpodobně jste porušil/a pravidla našeho Webu a proto Vám některý z administrátorů zablokoval účet a nebo udělil BAN. Pokud však nechcete čekat na odblokování nicku nebo IP adresy, tak je nejlepší kontaktovat adminy pomocí Kontaktního formuláře s vysvětlením případně omluvou. Administrátoři jsou taky lidé a určitě Vám účet nebo IP adresu odblokují :).

Mohu si nějak změnit svoji ikonku?
Ano. Stačí v nastavení smazat starou ikonku a poté si budete moci nahrát novou.

Změnil jsem si ikonku, ale zobrazuje se mi pořád ta stará. Co mám dělat?
Stačí zmáčknout klávesu F5 (Aktualizovat stránku) a ihned se Vám objeví nová ikonka.

Mám v počítači ikonku, která je větší než jsou požadované rozměry. Jak ji mohu zmenšit?
Stačí tuto ikonku otevřít ve Windowsáckém malování, v horním panelu kliknout na kartu "obráze" a z nabídky vybrat "Roztáhnout či zkosit". Poté už jen ubíráte procenta velikosti obrázku do té doby, než bude odpovídat požadovaným rozměrům.

Nefungují mi online TV. Jak to změnit?
Nefunkčnost Online televizí může být způsobena hned několika příčinami. Může se jednat buď o prostý výpadek vysílacího serveru, který je jednoduše přetížen pod náporem velkého množství diváků, nebo může být problém v tom, že televize nemá nakoupeny vysílací práva k internetovému vysílání pro určité pořady, takže během vysílání těchto pořádů online tv nefunguje.

Pravidla Webu

  1. Každý uživatel je zodpovědný za své komentáře.
  2. V komentářích ja zakázáno spamovat, publikovat příspěvky s erotickým a pornografikým podtextem a dělat reklamu jiným webům.
  3. Je zakázáno využívat funkci "Poslat video na mail" ke spamování emailových schránek.
  4. Na webu platí zákaz vyhrožování, urážení a osočování ostatních uživatelů a také vulgární vyjadřování.
  5. Je přísně zakázáno odkudkoliv linkovat přímo na video soubory uložené na našem webu (tj. všechny adresy končící na .flv). Naopak je vítáno linkování našich stránek s videi :) (tj. všechny stránky končící na .html apod.)
  6. Všechna pravidla jsou tu od toho aby se dodržovala a tím zajistila komfort a pohodlí ostatním uživatelům.
Jákekoliv porušení těchto pravidel může být potrestáno zablokováním účtu nebo IP adresy a to i bez udání důvodu.

Zásady ochrany osobních údajů

Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají. Chcete-li se o těchto postupech dozvědět další informace a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů, klikněte sem.