25.11.2009

Ahoj ve spolek! Protože vidíme, že máte sociální síť Facebook rádi, rozhodli jsme se založit stránku Zábavných videí na Facebooku. Tuto stránku najdete ZDE, tak se určitě přidejte. Fanouškem se můžete stát také pomocí Facebook fanboxu v pravém sloupci tohoto webu.
Členové této stránky budou dostávat některá vybraná videa přímo do svého Facebook profilu, takže se to určitě vyplatí :)
Děkujeme za kladný ohlas, který u vás vzbudila funkce Přidat video na Facebook, která je pod každým videem (modrý proužek). Jenom připomenu, že tato funkce přidá video na vaši zeď Facebooku.

17.05.2009

Vážení uživatelé. Před chvílí nás postihl nemilý výpadek databázového serveru. V současné době by však mělo být vše v pořádku.
Dále bychom vás chtěli informovat o tom, že jsme opravili nefunkční online televize, takže nyní by již měli být všechny televize plně funkční. Na znovu zprovoznění YouTube Downloaderu stále pracujeme, prozatím jsme pro vás připravili náhradu, abyste mohli stále stahovat videa z YouTube ;).
V současné době pracujeme na vylepšování webu a je možné, že zavedeme i funkci pro stahování videí, takže zůstaňte s námi! :)

16.10.2008

Drazí návštěvníci! Dnes 16. Října 2008 jsme spustili novou, lepší a hezčí verzi našeho webu. Bylo upraveno, vylepšeno nebo dokonce přidáno mnoho nových zajímavých věcí. Například:

  • Nový a snad i lepší vzhled webu
  • YouTube Downloader (stahovač videí z youtube)
  • TV Online (pouze pro registrované uživatele)
  • Přesnější vyhledávání podobných videí
  • A mnoho dalšího :)
Doufáme, že se vám bude nová verze webu líbit a že se sem budete často a rádi vracet! :)

19.05.2008

Vážení uživatelé. S radostí vám oznamujeme, že včera (18.5.) byla překonána hranice 1 000 spuštěných videí za den. Konkrétně bylo spuštěno 1 533 videí, což je velice dobrý výsledek, protože web je plně v provozu teprve něco málo přes 2 měsíce. Naší další metou je hranice 10 000 spuštěných videí za den, tak nám držte palce. :)

01.03.2008

Tak a je to tady! Den, kterej se do historie webu zapíše velkým písmem je tady. Počínaje dnešním dnem jsme totiž oficiálně spustili náš web Zábavná-Videa.cz. Doufáme, že se Vám tady bude líbit a že se sem budete rádi vracet. Tak a teď už konec keců a jdu přidávat další videa, aby bylo na co koukat. Tak zatím!!!